PostHeaderIcon Van Uçak Firmaları

Pegasus Havayolları İstanbul’dan Van’a çoğunlukla her gün uçuş seferleri bulmak mümkün. Farklı saatlerde uçak seferleri için bilgi almak gerekmektedir. Fiyatlarda değişkendir. Sun Express havayolları İstanbul’dan Van’a her gün saat 11:00’de 104.99 TL. ve 124,99 TL. karşılığında uçuş seferleri düzenlemektedir.

Sun Express firması Van’dan yurt içinde İzmir, İstanbul, Antalya uçuş seferleri ve yurt dışında Berlin, Hannover, Köln, Münih, Oslo gibi bir çok farklı noktaya uçuş seferi düzenlemektedir.

Pegasus Havayolları firmasında ise Van’dan Adana, Antalya, İstanbul, İzmir şehirlerine iç hat seferleri mevcuttur. Yurt dışı hatlarında Berlin, Beyrut, Kopenhag, Lefkoşa, Londra, Marsilya, Viyana gibi bir çok şehre ulaşmak mümkün.
Türk Havayolları firması Van’dan Türkiye’nin farklı şehirlerine ve yurtdışı seferlerinde ise bir çok şehre uçak seferleri var.
Havayolu şirketleri ile Van’dan yurt içi ve dışı, yurt içinden Van’a ulaşmak artık hem güvenli, hem hızlı hem de uygun fiyatlarla. İyi bir yolculuk için gökyüzünü tercih edin.

Comments are closed.